| Weight | 500 g |
|---|---|
| Purpose | Hygiene Haintain |
| Brand | Reckitt |
Dettol Sanitizer Pump 500ml
Dettol Skincare products introduces new Hand Sanitizers for protecting your hands from germs without using any water. Hand hygiene anytime and all the time. So give Dettol’s trusted protection to your entire family.
Category: Sanitizer & Disinfectant
Share This:
Enquiry about Dettol Sanitizer Pump 500ml

Additional information
Related products

SAVE
Close
Neko Hand Sanitizer 50ml
| Packaging Size | 50ml |
|---|---|
| Packaging Type | Flip Top Bottle |
| Brand | Piramal |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |

SAVE
Close
Piramal Jungle Magic Hand Sanitizer 50ml
| Packaging Size | 50ml |
|---|---|
| Packaging Type | Flip Top Bottle |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |
70%

SAVE
Close
Raymond Actisafe hand sanitizer 100ml
| Packaging Size | 100ml |
|---|---|
| Packaging Type | Flip Top Bottle |
| Brand | Park Avenue |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |
| Minimum Order Quantity | 24 |
Sold out
Close
Piramal Tri Active hand sanitizer 100ml
| Brand | Piramal |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 120 Pcs |
| Packaging Size | 100ml |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |
53%

SAVE
Close
Sold out
Close

SAVE
Close

SAVE
Close

