| Weight | 1034 g |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 92 × 240 mm |
| Fragrance | Fresh Scent |
| Number of doses | 2500 |
| Brand | Tork |
Tork Foam Soap(520501)
Provide care for normal and dry skin. Tork Mild Foam Soap has a fresh scent plus moisturising and replenishing ingredients, and a soft and creamy lather for gentle hand washing. Suitable for Tork Foam soap dispensers, which are proven Easy to use and provide good hand hygiene to all users.
SKU: 3142
Category: Handwash & Personal Care
Share This:
Enquiry about Tork Foam Soap(520501)

Additional information
Related products

SAVE
Close
Tork Hair & Body Wash Mini Soap 475ml(420602)
| Weight | 492.6 g |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 92 × 164 mm |
| Fragrance | Fresh Unisex Scent |
| Number of doses | 475 |
| Brand | Tork |

SAVE
Close
Aqsa Premium Hand Wash 250ml Aloe Vera Lavender Rose & Sandal Fragrance
| Brand | Aqsa |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 Pcs |

SAVE
Close
PREMIUM FOAM SOAPGREEN APPLE/PINK PEACH AQSA – 7403
| Purpose | HAND WASH |
|---|---|
| Fragnace | GREEN APPLE/PINK PEACH |
| Brand | Aqsa |

SAVE
Close

SAVE
Close
STANDARD LIQUID SOAPROSE PINK / FRESH LIME AQSA – 7401S
| Purpose | HAND WASH |
|---|---|
| Fragnace | ROSE PINK / FRESH LIME |
| Brand | Aqsa |

SAVE
Close

SAVE
Close

SAVE
Close
Tork Liquid Gel Soap(420501)
| Weight | 1030 g |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 92 × 240 mm |
| Color | Light Yellow |
| Fragrance | Fresh Scent |
| Brand | Tork |

