Origami Wet Tissue Alcohol Based (25 Pcs Pack)
| Brand | Origami |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 Pkt |
Savlon Disinfectant Spray 170ml
| Packaging Size | 170ml |
|---|---|
| Packaging Type | Spray Can |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |
| Minimum Order Quantity | 100 PCS |
Raymond Actisafe hand sanitizer 200ml
| Brand | Raymond |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 Pcs |
Raymond Actisafe hand sanitizer 100ml
| Packaging Size | 100ml |
|---|---|
| Packaging Type | Flip Top Bottle |
| Brand | Park Avenue |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |
| Minimum Order Quantity | 24 |
Protect Hand Sanitizer Lavender/Lemon/Orange/Rose 50ml
| Packaging Size | 50ml |
|---|---|
| Packaging Type | Flip Top Bottle |
| Brand | Dr. Morepen |
| Minimum Order Quantity | 200 Pcs |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |
Piramal Tri Active hand sanitizer 50ml
| Brand | Piramal |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 240 Pcs |
Piramal Tri Active hand sanitizer 250ml
| Brand | Piramal |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 Pcs |
Piramal Tri Active hand sanitizer 100ml
| Brand | Piramal |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 120 Pcs |
| Packaging Size | 100ml |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |
Piramal Jungle Magic Hand Sanitizer 50ml
| Packaging Size | 50ml |
|---|---|
| Packaging Type | Flip Top Bottle |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |
Neko Hand Sanitizer 50ml
| Packaging Size | 50ml |
|---|---|
| Packaging Type | Flip Top Bottle |
| Brand | Piramal |
| Alcohol Content % | 61 – 70 |
3m Scotch Brite (4” x 3”)Naked Pad
| Brand | 3m |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 Pcs |
3m Scotch Brite (2.75” x 4”) Naked Pad
| Brand | 3m |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 Pcs |





