Mrinmoyee Glass Scraper
| Color | Black, Red |
|---|---|
| Material | Metal |
| Brand | Mrinmoyee |
Mrinmoyee Glass Wiper
| Size | 25cm/35cm |
|---|---|
| Material | SS |
| Brand | Mrinmoyee |
Mrinmoyee Waist Tube Brush/ Cobweb Brush
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Brand | Mrinmoyee |
Mrinmoyee Comby-Glass wiper with Washer
| Dimensions | 35 mm |
|---|---|
| Material | Plastic/Microfiber/SS |
| Brand | Mrinmoyee |
Mrinmoyee Fan Blade Brush
| Color | Black, Gray |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Brand | Mrinmoyee |
Mrinmoyee Telescopic pole 3mtr/4.5mtr/6mtr/9mtr
| Dimensions | 3 mm |
|---|---|
| Color | Black, White |
| Material | Plastic |
| Brand | Mrinmoyee |
AQSA SODIUM HYPOCHLORITE 5%
| Purpose | SANITIZATION |
|---|---|
| Fragnace | Natural |
| Brand | Aqsa |
PREMIUM LEATHER POLISH AQSA – 7421
| Purpose | LEATHER POLISHING |
|---|---|
| Fragnace | Natural |
| Brand | Aqsa |
PREMIUM OVEN & GRILL CLEANER AQSA GRILL
| Purpose | OVEN & GRILL CLEANING |
|---|---|
| Fragnace | Natural |
| Brand | Aqsa |
PREMIUM BODY WASH CUM HAIR WASH AQSA – 7418
| Purpose | BODY & HAIR WASH |
|---|---|
| Fragnace | Natural |
| Brand | Aqsa |
PREMIUM RUST & STAIN REMOVER AQSA – 7415
| Purpose | RUST & STAIN REMOVING |
|---|---|
| Fragnace | Natural |
| Brand | Aqsa |











