3m mat 4 X 60 8850
| Dimensions | 4 × 60 mm |
|---|---|
| Color | GREY |
| Tread Grade | HEAVY DUTY |
| Brand | 3M |
3m mat 4 X 80 6050
| Dimensions | 4 × 80 mm |
|---|---|
| Color | GREY |
| Tread Grade | LOW DUTY |
| Brand | 3M |
3m mat 4 X 60 6850
| Dimensions | 4 × 60 mm |
|---|---|
| Color | GREY |
| Tread Grade | Medium Duty |
| Brand | 3M |
3m mat 3 X 40 7150
| Dimensions | 3 × 40 mm |
|---|---|
| Color | GREY |
| Tread Grade | HEAVY DUTY |
| Brand | 3M |
3m mat 3 X 40 3200
| Dimensions | 3 × 40 mm |
|---|---|
| Color | GREY |
| Tread Grade | Medium Duty |
| Brand | 3M |
3m mat 3 X 40 9100
| Dimensions | 3 × 40 mm |
|---|---|
| Color | GREY |
| Tread Grade | HEAVY DUTY |
| Brand | 3M |
220 CLEAR FINE SLIP RESIST 1 Inch
| Dimensions | 60 × 50.8 × 18.2 mm |
|---|---|
| Color | Transparent |
| Tread Grade | Light Duty |
| Brand | 3M |
3M 610 Anti Skid Tape 1inch
| Weight | 490 g |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 48 × 18.2 mm |
| BRAND | 3M |
| Color | Black |
6472 Doodle bug Pad Holder
| Dimensions | 3.75 × 9 mm |
|---|---|
| Color | Black, Brown, Orange |
| Product Type | Holder |
| Brand | 3M |
3m 98 Sb Light Duty Pad
| Dimensions | 6 × 9 mm |
|---|---|
| Color | White |
| Aggressiveness | Light Duty |
| Brand | 3M |
3M DOODLEBUG PAD 4.5/8X10 (20/Cs)
| Dimensions | 4.625 × 10 mm |
|---|---|
| Color | Brown, White |
| Aggressiveness | Heavy Duty |
| Brand | 3M |
3M 20″ Buffer/Stripper/ ABR Pads (Multi Color)
| Color | Black, Blue, Green, Red, White |
|---|---|
| Aggressiveness | Medium/Heavy duty |
| Brand | 3M |











