3M 17″ Buffer/Stripper/ ABR Pads (Multi Color)
| Color | Black, Blue, Green, Red, White |
|---|---|
| Aggressiveness | Medium/Heavy duty |
| Brand | 3M |
3m Scotch Brite (4” x 5”) Naked Pad
| Dimensions | 4 × 5 mm |
|---|---|
| Brand | 3M |
| Minimum Order Quantity | 1 box- 425 pcs |
3m Scotch Brite (4” x 3”) Naked Pad
| Dimensions | 4 × 3 mm |
|---|---|
| Color | Green |
| Aggressiveness | Medium/Heavy duty |
| Brand | 3M |
3m Sb 88 Extra Pot & Pan
| Color | Green |
|---|---|
| Aggressiveness | Medium/Heavy duty |
| Brand | 3M |
3m S/B 2001 Power Pad Gn Purp Hand Pad R1390
| Color | Dark Blue |
|---|---|
| Aggressiveness | Heavy Duty |
| Brand | 3M |
3M Kitchen Cleaner & Degreaser
| Color | Blue/green |
|---|---|
| Aggressiveness | Medium/Heavy duty |
| Brand | 3M |
3M Hex 96 FL Sponge Scotch Brite
| Color | Blue/Yellow |
|---|---|
| Aggressiveness | low duty |
| Brand | 3M |
3M Hex 3000 Sponge Scotch Brite
| Color | Blue/Yellow |
|---|---|
| Aggressiveness | low duty |
| Brand | 3M |
3M Hex 2000 Sponge Scotch Brite
| Color | Blue/Yellow |
|---|---|
| Aggressiveness | low duty |
| Brand | 3M |
3M 2000 Scotch Brite Power Pad
| Dimensions | 5.5 × 3.9 mm |
|---|---|
| Color | Black |
| Aggressiveness | Medium/Heavy duty |
| Brand | 3M |
3m Scotch Brite 3 x 4 (Single Pcs Pack)
| Dimensions | 3 × 4 mm |
|---|---|
| Brand | 3M |
| Minimum Order Quantity | 25pcs |
Scrub Pad 3″ X 4″ (4 Pcs Pack)
| Dimensions | 3 × 4 mm |
|---|---|
| Color | Green |
| Aggressiveness | Medium Duty |
| Brand | 3M |











