Premium Hand Pump
| Color | Blue, Green, Red, Yeallow |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Brand | Mrinmoyee |
Spray Gun Battol
| Color | White |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Brand | Mrinmoyee |
22mm & 24 mm Almunium Handel
| Size | 5ft, 6ft, 7ft |
|---|---|
| Material | Almunium |
| Brand | Mrinmoyee |
Origami Blue Hrt Paper Roll 2800gm
| Dimensions | 20 × 15 × 15 mm |
|---|---|
| Paper Type | HRT Roll |
| Case Size | 4Roll = 1Case |
| Brand | Origami |
Origami Facial Tissue – FTR GW – 100
| Dimensions | 22 × 25 × 20 mm |
|---|---|
| Brand | ORIGAMI |
| Minimum Order Qty | 1 box |
Origami Hbt Tissue Paper
| Weight | 32 g |
|---|---|
| Paper Type | TOILET TISSUE |
| Case Size | 36Pcs =1 Case |
| Brand | Origami |
Origami Hrt Roll 2080gm ( IH6901 )
| Dimensions | 21 × 21 mm |
|---|---|
| Case Size | 8 Roll = 1 Case |
| Brand | Origami |
Origami Kitchen Roll 2000gm(IH6903)
| Dimensions | 21 × 21 mm |
|---|---|
| Paper Type | Kitchen roll |
| Brand | Origami |
Origami Kitchen Roll 2000gm(IH6904)
| Dimensions | 12 × 12 mm |
|---|---|
| Paper Type | Kitchen roll |
| Brand | Origami |
Origami Paper Tissue 12cm X 12cm 2 Ply (VM3902)
| Dimensions | 12 × 12 mm |
|---|---|
| Paper Type | Tissue paper napkin |
| Brand | Origami |
Origami Paper Tissue 12cm X 12cm(VM3901)
| Dimensions | 20 × 22 mm |
|---|---|
| Paper Type | Tissue paper napkin |
| Brand | Origami |
Origami Paper Tissue C-Fold(VC7901)
| Dimensions | 30 × 21 mm |
|---|---|
| Paper Type | C FOLD |
| Brand | Origami |











