Tork Foam Soap(520501)
| Weight | 1034 g |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 92 × 240 mm |
| Fragrance | Fresh Scent |
| Number of doses | 2500 |
| Brand | Tork |
Tork Hair & Body Wash Mini Soap 475ml(420602)
| Weight | 492.6 g |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 92 × 164 mm |
| Fragrance | Fresh Unisex Scent |
| Number of doses | 475 |
| Brand | Tork |
Tork Liq Gel Soap Mini(420502)
| Weight | 489.3 g |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 92 × 164 mm |
| Fragrance | Fresh Scent |
| Color | Light Yellow |
| Brand | Tork |
| Number of doses | 475 |
Tork Liquid Gel Soap(420501)
| Weight | 1030 g |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 92 × 240 mm |
| Color | Light Yellow |
| Fragrance | Fresh Scent |
| Brand | Tork |
Tork Liquid Soap(420701)
| Weight | 1030 g |
|---|---|
| Dimensions | 92 × 92 × 240 mm |
| Number of doses | 1000 |
| Brand | Tork |
Tork Matic Hand Towel Roll(290059)
| Weight | 1822.8 g |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 190 × 210 mm |
| Ply | 1 |
| Color | White |
| Brand | Dabur |
Tork Smart One Roll(472242)
| Weight | 915.4 g |
|---|---|
| Dimensions | 199 × 199 × 134 mm |
| Ply | 2 |
| Color | White |
| Brand | Tork |
Tork Soft Hand Towel(290163)
| Weight | 570.4 g |
|---|---|
| Dimensions | 115 × 248 × 130 mm |
| Color | White |
| Ply | 2 |
| Brand | Tork |
HD Scotch Brite 9X7.5 THOR
| Dimensions | 9 × 7.5 mm |
|---|---|
| Color | Brown |
| Aggressiveness | Havy Duty |
| Brand | 3M |
SB 2 in 1 Scrub Sponge
| Dimensions | 15 × 18 mm |
|---|---|
| Color | Green, Yellow |
| Aggressiveness | Medium Duty |
| Brand | 3M |
Sponge Wipe 15cmsX18cms Pink/Yellow (4 Pcs Pack)
| Dimensions | 15 × 18 mm |
|---|---|
| BRAND | 3M |
| Minimum Order Quantity | 1 BOX |
Scrub Pad 4″ X 6″ (4 Pcs Pack)
| Dimensions | 6 × 4 mm |
|---|---|
| Color | Green |
| Aggressiveness | Medium Duty |
| Brand | 3M |











