3m mat 4 X 60 8850
| Dimensions | 4 × 60 mm |
|---|---|
| Color | GREY |
| Tread Grade | HEAVY DUTY |
| Brand | 3M |
3m mat 4 X 60 6500
| Dimensions | 4 × 60 mm |
|---|---|
| Color | GREY |
| Tread Grade | Medium Duty |
| Brand | 3M |
Eze Clean 50cm Set NEO
| Dimensions | 50 mm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Purpose | Wet & Dry Mopping |
| Brand | Roots |
Eze Clean plus 50cm Set Blue
| Dimensions | 50 mm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Purpose | Wet & Dry Mopping |
| Brand | Roots |
EZE CLEAN PLUS – 75 SET BLUE
| Dimensions | 75 mm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Purpose | Wet & Dry Mopping |
| Brand | Roots |
EZE CLEAN PLUS – 35 SET BLUE
| Dimensions | 35 mm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Purpose | Wet & Dry Mopping |
| Brand | Roots |
EZE CLEAN PLUS – 50 CM REFILL BLUE
| Dimensions | 50 mm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Purpose | Wet & Dry Mopping |
| Brand | Roots |
| Minimum Order Quantity | 120 PCS |
EZE CLEAN PLUS – 75 CM REFILL BLUE
| Dimensions | 75 mm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Purpose | Wet & Dry Mopping |
| Brand | Roots |
EZE CLEAN PLUS – 35 CM REFILL BLUE
| Dimensions | 35 mm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Purpose | We Mopping |
| Brand | Roots |
EZE SCRUB SQUEEGEE – 35 CM
| Dimensions | 35 mm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Purpose | We Mopping |
| Brand | Roots |
Eze Squeegee 75cm
| Dimensions | 75 mm |
|---|---|
| Color | Blue |
| Purpose | We Mopping |
| Brand | Roots |
Eze Squeegee 55cm
| Dimensions | 55 mm |
|---|---|
| Brand | Roots |






