Liquid Soap Dispenser Aqsa 7296
| Color | Transparent White |
|---|---|
| Capacity | 250ml x 2 |
| Brand | Aqsa |
Liquid Soap Dispenser Aqsa 7297
| Color | Transparent Blue |
|---|---|
| Capacity | 250ml x 2 |
| Brand | Aqsa |
ABS HBT Dispenser
| Color | White |
|---|---|
| Capacity | 300 M/Z/L/V/C Fold Towels |
| Brand | Aqsa |
ABS Toilet Roll Dispenser Aqsa -7256
| Color | Blue |
|---|---|
| Capacity | 300 M/Z/L/V/C Fold Towels |
| Brand | Aqsa |
ABS Toilet Roll Dispenser Aqsa – 7255
| Color | White |
|---|---|
| Capacity | 300 M/Z/L/V/C Fold Towels |
| Brand | Aqsa |
ABS Liquid Soap Dispenser Aqsa 7232
| Color | White/Grey |
|---|---|
| Capacity | 400ml |
| Brand | Aqsa |
ABS Liquid Soap Dispenser Aqsa 7233
| Color | White |
|---|---|
| Capacity | 1000ml |
| Brand | Aqsa |
ABS Foam Soap Dispenser Aqsa – 7234
| Brand | Aqsa |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 2 |
ABS Foam Soap Dispenser Aqsa 7235
| Color | White/Grey |
|---|---|
| Capacity | 1000ml |
| Brand | Aqsa |
SS Automatic Soap Dispenser Aqsa – 7293S
| Color | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Capacity | 1200 ml |
| Brand | Aqsa |
Automatic Liquid Soap/Sanitizer Dispenser Aqsa 7273
| Color | White |
|---|---|
| Capacity | 800 ml |
| Brand | Aqsa |
ABS Foam Soap Dispenser Aqsa 7299
| Color | White |
|---|---|
| Capacity | 1000ml |
| Brand | Aqsa |











