Dettol Disinfectant Spray 225ml
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Purpose | Hygiene Haintain |
| Brand | Reckitt |
Dettol Sanitizer Pump 500ml
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Purpose | Hygiene Haintain |
| Brand | Reckitt |
Dabur Hand Sanatizer 60ml
| Brand | Dabur |
|---|
Origami Economy Hrt Roll 150mtr Small(6905)
| Dimensions | 19 mm |
|---|---|
| Paper Type | HRT Roll |
| Case Size | 24 pkt =1Case |
| Brand | Origami |
Tork Reflex Wiping Paper Roll White(473242)
| Brand | Tork |
|---|
Tork Reflex Wiping Paper Roll White(473472)
| Brand | Tork |
|---|
Tork Smart One Mini Roll(472193)
| Brand | Tork |
|---|
Tork Smart One Roll(472242)
| Brand | Tork |
|---|
Tork Soft Hand Towel(290163)
| Brand | Tork |
|---|
Tork Toilet Mini Jumbo Roll(120280)
| Brand | Tork |
|---|
Tork Toilet Paper Folder(114276)
| Brand | Tork |
|---|
Tork Toilet Roll(12134)
| Brand | Tork |
|---|











